Prosím vyčkejte, chladíme...
SLUŽBY V OBLASTI CHLAZENÍ

Chladící a mrazící zařízení


Zabýváme se opravami a prodejem všech typů chladících a mrazících zařízení s použitím různých druhů chladiv.

Průmyslové chlazení

Zabýváme se opravami a prodejem všech typů chladících a mrazících zařízení s použitím různých druhů chladiv a různých druhů náhradních dílů od renomovaných firem.

– Chladící a mrazící boxy

– Chladící vitríny a skříně

– Výčepní zařízení a sodobary

– Výrobníky ledu a tříště

– Chladiče vody a jiných druhů kapalin (oleje, emulze)

– Sušičky vzduchu aj.

Používáme náhradní díly těchto výrobců:

Stavby chladících a mrazících boxů

Zabýváme se návrhem, rozpočtem a stavbami chladících a mrazících boxů všech rozměrů dle přání zákazníka, včetně dodávky chladící  a regulační technologie.

Boxy jsou sestavovány z izolačních sendvičových PUR panelů o různé síle a osazují se posuvnými nebo otočnými dveřmi s podlahou nebo bez, dle požadované teploty.

Chladící boxy se používají převážně na chlazení potravin, masa a zeleniny, kde je v případě volby varianty bez podlahy velkou výhodou bezbariérový přístup pro průjezd vozíků, či celých palet. Dále je také jejich ideální využití pro chlazení vína, kde je oproti klasickým sklepům výhodou sušší vzduch a nedochází k poškozování vinět. Chladící boxy stavíme také pro potřeby prodejců květin.

Využítí mrazících boxů je od klasického uchovávání mražených potravin až po šokové mrazení polotovarů a hotových jídel.

Návrh a rozpočet zpracujeme ZDARMA !

Chladící a mrazící boxy dodáváme a montujeme buď na míru konkrétního prostoru nebo celý box včetně technologie můžeme dodat ve formě stavebnice, kterou si zákazník může sám sestavit. K těmto boxům se dodávají jednotky v podobě systému monoblok (jedna jednotka je zasazena dírou do boxu, kde vnitřní část chladí a odvádí teplo venkovní částí) a v podobě split systému (jedna vnitřní jednotka a jedna venkovní, mezi sebou jsou propojeny potrubím).

Poptávkový formulář pro výrobu mrazících a chladících boxů

Vaše jméno a příjemní (vyžadováno)

Váš Email (vyžadováno)

Váš Telefon (vyžadováno)

Vnější rozměry boxu (šířka, výška, hloubka)

Šířka dveří

Druh uskladněného zboží

Množství uskladněného zboží

Požadovaná teplota v boxu

Vstupní teplota zboží

Denní obrat zboží

Zpráva

Firma René Gargulák - Chlazení klimatizace Gargulák byla založena v roce 1994, ale nebyl to prvopočátek, nýbrž volná návaznost na činnost otce Aloise Garguláka. Ten začal podnikat těsně po pádu komunismu a tím pokračoval ve své více jak dvacetileté práci chladírenského technika pro Okresní podnik služeb Gottwaldov. Proto můžeme s odvahou říct, že zkušenosti naší firmy čerpají z více než 50-ti leté historie.