*Konvektomaty

Informace

Slevy

Dodavatelé

Žádný dodavatel

Prohlédnuté produkty

TOPlist
Sleva! NORDline RE-05S - konvektomat Zobrazit větší

NORDline RE-05S - konvektomat

RE05S

Nový produkt

Konvektomat Nordline

Více informací

85 260Kč s DPH

-12 330Kč

97 590Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Parní příprava 30-130°C - metoda parní přípravy zvyšuje kvalitu všech pokrmů, které jsou jinak připravovány ve vroucí vodě. Výhodou je také logistika: žádné hrnce, více místa, volné hořáky na sporáku, žádné vylévání a při tom vyšší kvalita produktu: jídlo chutná a vypadá lépe.
Horkovzdušná příprava 30-300°C - horkovzdušný provoz poskytuje větší všestrannost ve srovnání s tradičními zařízeními. Díky velké flexibilní a funkci AUTOCLIMA můžete bez problémů péct v teplotním rozsahu 30 až 300°C. Zároveň s funkcí AUTOCLIMA si nastavíte optimální stupeň vlhkosti.
Kombinovaná příprava 30-300°C - perfektně připravených pokrmů můžete dosáhnout kombinací horkovzdušné a parní přípravy. Výsledkem jsou: kratší čas přípravy, energetické úspory, záruka původní aroma a chuti, méně tuků, soli, nižší ztráta hmotnosti.
AUTOCLIMA - díky tomuto systému můžete perfektně připravit celé jídla, teplota a vlhkost se automaticky reguluje v závislosti na pokrmu. Jako u horkovzdušné provozu, tak i při kombinované docílíte pokaždé optimální výsledky a vyšší kvalitu spojenou s úsporami. Funkce AUTOCLIMA je zvláště vhodná pro regeneraci pokrmů, které prošly procesem šokován nebo byly skladovány při teplotě +3°C.

Záruka12 měsíců
Šířka83 cm
Hloubka64 cm
Výška60 cm
Napětí400 V
Rozestupy plechů70mm 
Kapacita komory5*GN1/1 

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

NORDline RE-05S - konvektomat

NORDline RE-05S - konvektomat

Konvektomat Nordline