Kategorie

Informace

Slevy

Dodavatelé

Žádný dodavatel

TOPlist

Stavby chladících a mrazících boxů

Zabýváme se návrhem, rozpočtem a stavbami chladících a mrazících boxů všech rozměrů dle přání zákazníka, včetně dodávky chladící  a regulační technologie.


Boxy jsou sestavovány z izolačních sendvičových PUR panelů o různé síle a osazují se posuvnými nebo otočnými dveřmi s podlahou nebo bez, dle požadované teploty.

  

 

   

 

Chladící boxy se používají převážně na chlazení potravin, masa a zeleniny, kde je v případě volby varianty bez podlahy velkou výhodou bezbariérový přístup pro průjezd vozíků, či celých palet. Dále je také jejich ideální využití pro chlazení vína, kde je oproti klasickým sklepům výhodou sušší vzduch a nedochází k poškozování vinět. Chladící boxy stavíme také pro potřeby prodejců květin.

Využítí mrazících boxů je od klasického uchovávání mražených potravin až po šokové mrazení polotovarů a hotových jídel.

Návrh a rozpočet zpracujeme ZDARMA !

 

 

 Chladící a mrazící boxy dodáváme a montujeme buď na míru konkrétního prostoru nebo celý box včetně technologie můžeme dodat ve formě stavebnice, kterou si zákazním může sám sestavit. K těmto boxům se dodávají jednotky v podobě systému monoblok (jedna jednotka je zasazena dírou do boxu, kde vnitřní část chladí a odvádí teplo venkovní částí) a v podobě split systému (jedna vnitřní jednotka a jedna venkovní, mezi sebou jsou propojeny potrubím).

 

Ceník a katalog rozměrových variant včetně technologií naleznete zde.