Kategorie

Informace

Dodavatelé

Žádný dodavatel

TOPlist

Historie a profil společnosti 

 

  

Firma René Gargulák - Chlazení klimatizace Gargulák byla založena v roce 1994, ale nebyl to prvopočátek, nýbrž volná návaznost na činnost otce Aloise Garguláka. Ten začal podnikat těsně po pádu komunismu a tím pokračoval ve své více jak dvacetileté práci chladírenského technika pro Okresní podnik služeb Gottwaldov.

Proto můžeme s odvahou říct, že zkušenosti naší firmy čerpají z více než 50-ti leté historie.

   

  

Sídlíme v Kašavě, což je stejně daleko do Zlína jak do Vsetína, proto ponejvíce působíme na území těchto dvou okresů, nicméně v některých oblastech je naše působnost daleko širší.

  

  

Od začátku jsme se zabývali chladírenstvím, ale postupem času, vývojem nových technologií a poptávkou trhu se tato činnost rozšířila o další.

Svým zákazníkům typu - prodejny potravin, řeznictví, restaurace atd., jsme tedy schopni nabídnout k základnímu servisu a revizím jejich zařízení, také komerční klimatizace, možnost prodeje široké nabídky gastro zařízení, v jistých případech také vytápění nebo ohřev TUV tepelným čerpadlem a v neposlední řadě servis autoklimatizací firemních vozidel. Zákazníkům z řad domácností, firem, úřadů, ordinací nabízíme servis a prodej domácího chlazení, klimatizace různých provedení a značek, tepelná čerpadla pro vytápění objektů, či ohřev TUV, centrální vysavače a také servis autoklimatizací. 

V souvislosti s postupným rozvojem se firma rozšířila o několik zaměstnanců a z důvodů prostorové náročnosti, kvalitnějšího zázemí a lepší dostupnosti zákazníků byly v roce 2010 postaveny nové firemní prostory, ve kterých od tohoto roku fungujeme.

Najdete nás tedy na adrese Kašava 330.

V roce 2017 jsme se transformovali a vznikla nová společnost CHLAZENÍ KLIMATIZACE GARGULÁK, s. r. o.


 Naší hlavní firemní politikou je odborná a kvalitní práce s kvalitními produkty doprovázená osobním přístupem a odměněná spokojeným zákazníkem, jež se k nám nejenže vrací, ale který o nás také kladně referuje.